Najnowsze komentarze

Oferty pracy w Holandii

Napisane przez dnia 17 października, 2012 w Praca za granicą | Brak komentarzy

Oferty pracy w Holandii

Z pewnością wszyscy bezrobotni w Polsce się zgodzą, że znalezienie dla siebie pracy w naszym kraju nie jest prostą sprawą. Niezwykle trudno jest znaleźć coś dla siebie, nie mówiąc już o godziwych zarobkach. Najczęściej pracodawcy chcą zrobić z pracownika niewolnika, który będzie robić za grosze, przez wiele godzin, a najlepiej jeszcze bez umowy i bez odprowadzania składek.

praca holandia oferty

Foto: znajdz-prace.nl

Tak jest im bowiem najwygodniej, a Polacy…

Tak jest im bowiem najwygodniej, a Polacy tylko na tym cierpią. Nie jest to satysfakcjonujące dla wielu młodych ludzi, którzy nie godzą się z takim losem i szukają szczęścia poza granicami kraju. Pod tym względem zdecydowanie prym wiodą oferty pracy w Holandii. Najczęściej to tam właśnie kierują swoje oczy młodzi zrozpaczeni Polacy. Jest to niejako ich Mekka, którą wybierają najchętniej. Idzie tam bowiem najwięcej zarobić w najkrótszym czasie.

Co prawda Holendrzy, podobnie zresztą jak i inne kraje płacą Polakom grosze w porównaniu z tym, co płacą rdzennym mieszkańcom, jednakże dla nas jest to pieniądz niesamowity no i warunki dużo lepsze. Co prawda jak się już decyduje ktoś na taki wyjazd do pracy, to musi mieć świadomość, że tam się faktycznie pracuje, a nie udaje, że pracuje. Trzeba się naprawdę wysilić, ale to się przynajmniej opłaca. Tam w miesiąc w przeliczeniu na nasze można średnio zarobić minimum te 6000 złotych.

Jest to duża kasa, która bardzo zachęca ludzi do opuszczania rodzinnego kraju i zbierania kasy tam. Tutaj, żeby mieć takie pieniądze, trzeba najczęściej mieć znajomości, lub zajmować kierownicze stanowisko w jakiejś ważnej firmie. W przeciwnym wypadku mamy do czynienia z pokoleniem 1000zł na rękę i na czarno, lub 1500 brutto, czyli minimalnej.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>